Magnifying glass with handle "Handle 5 x"
| Unitprice without imprint | €1.82 |
|---|---|
| Net total: | €910.00 |
| Gross total: | €1,101.10 |
| Colour: | standard-green |
|---|---|
| Customs Tariff Number: | 90138080 |
| Height: | 5mm |
| Inner Box Dimension: | 39 x 28 x 22 cm |
| Inner Box Weight Gross KG: | 40 |
| Length: | 85mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Manufacturer: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Material: | Polymethyl methacrylate |
| Number of pieces per pallet: | 40 |
| Weight: | 8g |
| Width: | 34mm |
| Categorys: | Office & Writing Instruments |
Login
Robert Stief
Industriegebiet West - Franz-Sollfrank-Str. 6 , D-92237 Sulzbach-Rosenberg