Make your own cookies | Cranberry Cashew Cookies
| Unitprice | €9.13 |
|---|---|
| Net total: | €9.13 |
| Gross total: | €9.95 |
Packed with ingredients that give you a natural boost:
Oatmeal provides long-lasting energy.
Cranberries support your immune system.
Cashew nuts add protein and essential building blocks.
The result? A cookie that not only satisfies your sweet tooth but also makes you feel good, bite by bite. And because just one cookie already gives a satiated feeling, there’s enough for everyone (or simply one for every day of the week).
| Country of Origin: | Netherlands |
|---|---|
| Height: | 72mm |
| Length: | 72mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Width: | 176mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login
Marlies van Iterson
Dorus Rijkersweg 15 , 2315 WC Leiden