Malabar - salt and pepper mill
| Unitprice without imprint | €10.16 |
|---|---|
| Net total: | €10.16 |
| Gross total: | €12.29 |
| Colour: | silver |
|---|---|
| Additional Information Text: |
Battery included: No Dishwasher safe: No Microwave safe: No |
| Customs Tariff Number: | 8509400000 |
| Material: | Stainless steel/Ceramic |
| OuterCartonDimension: | 62 x 32 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14.5 |
| Outer carton dimensions: | 62 x 32 x 25 cm |
| Productsize information: | ø50x220 mm |
| Weight: | 290g |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login