Meassure tape Giant 3m
| Unitprice without imprint | €4.42 |
|---|---|
| Net total: | €4.42 |
| Gross total: | €5.35 |
| Colour: | black |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 57mm |
| Length: | 58mm |
| Weight: | 119g |
| Width: | 35mm |
| Categorys: | Outdoor & Tools |
Login
Dep. Sales
F. Hazemeijerstraat 400 (B04) , 7555 RJ Hengelo