Metal door opener Alivia
| Unitprice without imprint | €0.68 |
|---|---|
| Net total: | €0.68 |
| Gross total: | €0.82 |
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8205510000 |
| Height: | 4mm |
| Length: | 69mm |
| Material: | Stainless steel, Silicone, Zinc alloy |
| Number of pieces per pallet: | 12000 |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.267 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 30g |
| Width: | 28mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty, Home & Kitchen, Premiums & Giveaways |
Login