Mirror Dafmen
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.86 |
| Colour: | NEG |
|---|---|
| Height: | 110mm |
| Length: | 70mm |
| Number of pieces per pallet: | 10800 |
| OuterCartonDimension: | 44 x 18 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 18 x 25 cm |
| Weight: | 52g |
| Width: | 7mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login