Mirror Qadan
| Unitprice without imprint | €4.26 |
|---|---|
| Net total: | €4.26 |
| Gross total: | €5.15 |
| Colour: | BLA |
|---|---|
| Height: | 85mm |
| Length: | 85mm |
| Number of pieces per pallet: | 4900 |
| OuterCartonDimension: | 48 x 22 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 22 x 32 cm |
| Weight: | 59g |
| Width: | 18mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login