Mirror Rinoco
| Unitprice without imprint | €9.84 |
|---|---|
| Net total: | €9.84 |
| Gross total: | €11.91 |
| Height: | 180mm |
|---|---|
| Length: | 200mm |
| Number of pieces per pallet: | 960 |
| OuterCartonDimension: | 40 x 39 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 39 x 22 cm |
| Weight: | 316g |
| Width: | 45mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login