Multifunction Mirror Marchox
| Unitprice without imprint | €19.50 |
|---|---|
| Net total: | €19.50 |
| Gross total: | €23.60 |
| Colour: | BLA |
|---|---|
| Height: | 280mm |
| Inner Box Dimension: | 43 x 14 x 36 cm |
| Inner Box Weight Gross KG: | 4 |
| Length: | 117mm |
| Number of pieces per pallet: | 240 |
| OuterCartonDimension: | 57 x 32 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 32 x 36 cm |
| Weight: | 80g |
| Width: | 23mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login