Munnar - salt and pepper holder
| Unitprice without imprint | €5.55 |
|---|---|
| Net total: | €5.55 |
| Gross total: | €6.72 |
| Colour: | natural |
|---|---|
| Customs Tariff Number: | 4419190000 |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 27 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.8 |
| Outer carton dimensions: | 40.5 x 27 x 32 cm |
| Productsize information: | ø115x50 mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login