Napkierte digital, 3-layer, 5 x 4 cm printing surface, 33 x 33 cm, 1/4 fold, colored
| Net total: | Price on request |
|---|
3 ply, 1/4 fold
Full-colour photo print
Extra packaging options available upon request
Folded napkin is 16.5 x 16.5 cm
| Colour: | Purple pms 5195U |
|---|---|
| Refining option: | Full colour |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 48183000 |
| Height: | 330mm |
| Refining: | full color digital printing |
| Refining dimension: | 5 x 4 cm |
| Refining location: | Outside |
| Width: | 330mm |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login