Notebook grass fragment paper A5
| Unitprice without imprint | €3.34 |
|---|---|
| Net total: | €3.34 |
| Gross total: | €4.04 |
| Colour: | ecru |
|---|---|
| Compliance: | SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820103000 |
| Height: | 14mm |
| Length: | 210mm |
| Weight: | 265g |
| Width: | 140mm |
| Categorys: | Office & Writing Instruments |
Login
Dep. Sales
F. Hazemeijerstraat 400 (B04) , 7555 RJ Hengelo