"Pieten" hat
| Unitprice without imprint | €4.12 |
|---|---|
| Net total: | €4.12 |
| Gross total: | €4.99 |
| Colour: | Purple (PMS 268c) / Purple |
|---|---|
| Material: | 100% polyester |
| OuterCartonDimension: | 27.0000 x 38.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.0000 |
| Outer carton dimensions: | 27.0000 x 38.0000 cm |
| Weight: | 16g |
| Categorys: | Seasonal items |
Login