Pineut | pouchbag | Cookies with love
| Unitprice | €6.38 |
|---|---|
| Net total: | €6.38 |
| Gross total: | €6.95 |
Double chocolate delight: The perfect blend of white and milk chocolate creates a flavour explosion in every bite!
Super quick and easy: Just add butter and one egg, pop them in the oven, and your delicious cookies are ready!
Cookies with Love: For cookies that win your heart! With this cookie mix, you’ll always have a good reason to bake something tasty. A delightful treat for any occasion, with a touch of love in every bite. Bake together, enjoy together, and share the love!
| Country of Origin: | Netherlands |
|---|---|
| Height: | 30mm |
| Length: | 130mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Width: | 200mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login
Marlies van Iterson
Dorus Rijkersweg 15 , 2315 WC Leiden