Pocket Mirror Alunax
| Unitprice without imprint | €1.90 |
|---|---|
| Net total: | €1.90 |
| Gross total: | €2.30 |
| Diameter: | 62mm |
|---|---|
| Height: | 20mm |
| Inner Box Dimension: | 34 x 25 x 18 cm |
| Number of pieces per pallet: | 12600 |
| OuterCartonDimension: | 52 x 35 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 35 x 18 cm |
| Weight: | 52g |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login