Pocket Mirror Arendel
| Unitprice without imprint | €0.94 |
|---|---|
| Net total: | €0.94 |
| Gross total: | €1.14 |
| Diameter: | 69mm |
|---|---|
| Height: | 8mm |
| Number of pieces per pallet: | 9000 |
| OuterCartonDimension: | 39 x 24 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 24 x 17 cm |
| Weight: | 29g |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login