Pocket Mirror Busey
| Unitprice without imprint | €2.82 |
|---|---|
| Net total: | €2.82 |
| Gross total: | €3.41 |
| Colour: | PLAT |
|---|---|
| Diameter: | 64mm |
| Height: | 15mm |
| Number of pieces per pallet: | 18000 |
| OuterCartonDimension: | 36 x 26 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 26 x 33 cm |
| Weight: | 36g |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login