Pocket Mirror Gradiox
| Unitprice without imprint | €1.18 |
|---|---|
| Net total: | €1.18 |
| Gross total: | €1.43 |
| Colour: | NATU |
|---|---|
| Diameter: | 70mm |
| Height: | 5mm |
| Inner Box Dimension: | 38 x 8 x 19 cm |
| Number of pieces per pallet: | 30000 |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 40 x 19 cm |
| Weight: | 27g |
| Categorys: | Wellness & Beauty |
Login