Power Bank Magsafe Achernar 10.000 mAh Black
| Unitprice without imprint | €19.33 |
|---|---|
| Net total: | €1,933.00 |
| Gross total: | €2,338.93 |
| Colour: | Black - Black C |
|---|---|
| Size: | 10.000 mAh |
| Customs Tariff Number: | 8507600090 |
| Height: | 17mm |
| Length: | 109mm |
| Width: | 70mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login