PowerPro Travel Adapter Made of Recycled Plastic
| Unitprice without imprint | €42.16 |
|---|---|
| Net total: | €42.16 |
| Gross total: | €51.01 |
| Colour: | black |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8536699099 |
| Height: | 56mm |
| Length: | 73mm |
| Weight: | 140g |
| Width: | 65mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
Dep. Sales
F. Hazemeijerstraat 400 (B04) , 7555 RJ Hengelo