Sagaform Water Bottle 600ml
| Unitprice without imprint | €5.82 |
|---|---|
| Net total: | €5.82 |
| Gross total: | €7.04 |
| Colour: | White/transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924100090 |
| Diameter: | 70mm |
| Height: | 230mm |
| Weight: | 100g |
| Categorys: | Home & Kitchen |
Login
Dep. Sales
F. Hazemeijerstraat 400 (B04) , 7555 RJ Hengelo