TYVEK - One sheet of 10 wristbands
| Unitprice without imprint | €0.42 |
|---|---|
| Net total: | €0.42 |
| Gross total: | €0.51 |
| Colour: | white |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 245mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 57 x 22 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.12 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 22 x 40 cm |
| Width: | 19mm |
| Categorys: | Textiles |
Login