USB DUAL with phone connector Type C USB 3.0 USB 3.0 8GB Blue
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | blue |
|---|---|
| Size: | USB 3.0 8GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 107mm |
| Length: | 6685mm |
| Material: | ABS + metal |
| Width: | 195mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login