USB Flash Drive Bodrum USB 3.0 128 GB Wood / Translucent
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Wood / Translucent |
|---|---|
| Size: | USB 3.0 128 GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 20mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Wood / Translucent |
|---|---|
| Size: | USB 3.0 128 GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 20mm |
| Categorys: | USB & Electronics |