USB Flash Drive Florence USB 2.0 8GB Red
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | red |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 8GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 22mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | red |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 8GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 22mm |
| Categorys: | USB & Electronics |