USB Flash Drive Hanko USB 3.1 8GB Metal
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Metal |
|---|---|
| Size: | USB 3.1 8GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 19mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Metal |
|---|---|
| Size: | USB 3.1 8GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 65mm |
| Width: | 19mm |
| Categorys: | USB & Electronics |