USB Flash Drive Istanbul Short Version USB 2.0 2GB Metal
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Metal |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 2GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 46mm |
| Length: | 386mm |
| Width: | 122mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Metal |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 2GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 46mm |
| Length: | 386mm |
| Width: | 122mm |
| Categorys: | USB & Electronics |