USB Flash Drive New York USB 2.0 4GB Orange Transparent
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | orange transparent |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 4GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 50mm |
| Material: | ABS + steel |
| Width: | 19mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login