USB Flash Drive Pen Cosmopolitan USB 2.0 4GB Blue
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Blue - Blue 072 C |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 4GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 140mm |
| Width: | 20mm |
| Categorys: | USB & Electronics |
Login
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | Blue - Blue 072 C |
|---|---|
| Size: | USB 2.0 4GB |
| Customs Tariff Number: | 8471705090 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 140mm |
| Width: | 20mm |
| Categorys: | USB & Electronics |