Vinaigrette | bottle | Raspberry, Pomegranate & Mint
| Unitprice | €9.13 |
|---|---|
| Net total: | €9.13 |
| Gross total: | €9.95 |
This is more than just a dressing – it’s a gift with a story. Lovingly created in our social production house, it lets you enjoy great taste while supporting something meaningful. Turn every meal into a celebration with this delicious Pineut Vinaigrette!
| Country of Origin: | Netherlands |
|---|---|
| Height: | 46mm |
| Length: | 46mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Width: | 245mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login
Marlies van Iterson
Dorus Rijkersweg 15 , 2315 WC Leiden