Xtorm Universal Laptop Hoes - 11 inch - Black
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | black |
|---|---|
| Universal Laptop Cover: | 11 inch |
| Brand: | Xtorm |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 4202929890 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 325mm |
| Material: | Sustainable Fabrics,100% GRS Recycled Plastics |
| Weight: | 139g |
| Width: | 223mm |
| Categorys: | Bags & Luggage, USB & Electronics |
Login