Xtorm Universal Laptop Hoes - 13 inch - Petrol
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | petrol |
|---|---|
| Universal Laptop Cover: | 13 inch |
| Brand: | Xtorm |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 4202929890 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 350mm |
| Material: | 100% GRS Recycled Plastics,Sustainable Fabrics |
| Weight: | 155g |
| Width: | 242mm |
| Categorys: | Bags & Luggage, USB & Electronics |
Login