You're the berry best! | Strawberry Cookies with heart shapesTu es la meilleure ! | Biscuits aux fraises en forme de cœur
| Unitprice | €10.96 |
|---|---|
| Net total: | €10.96 |
| Gross total: | €11.95 |
The fresh, sweet taste of strawberry makes for irresistible cookies that will instantly win hearts.
Perfect as a Valentine's Day or Mother's Day gift
This baking mix is an original, personal and, above all, delicious gift. Whether it's for your partner, mother, friend or colleague, with this baking gift you're not only giving something tasty, but above all a wonderful moment together!
| Country of Origin: | Netherlands |
|---|---|
| Height: | 204mm |
| Length: | 71mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Width: | 71mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login
Marlies van Iterson
Dorus Rijkersweg 15 , 2315 WC Leiden