Xtorm Universal Laptop Hoes - 15 inch - Black
| Net total: | Price on request |
|---|
| Colour: | black |
|---|---|
| Universal Laptop Cover: | 15 inch |
| Brand: | Xtorm |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 4202929890 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 398mm |
| Material: | 100% GRS Recycled Plastics,Sustainable Fabrics |
| Weight: | 199g |
| Width: | 285mm |
| Categorys: | Bags & Luggage, USB & Electronics |
Login