ecotaste - Drinkrietjes box 2 glazen regenboogkleur - Print 1C
| Unitprice without imprint | €5.65 |
|---|---|
| Net total: | €1,412.50 |
| Gross total: | €1,709.12 |
Set bestaande uit:
- 2 glazen drinkrietjes regenboogkleurig, gemaakt van soda-kalk silicaatglas
- 1 reinigingsborstel
- Logo gegraveerd op koker
verpakt in kartonnen vouwkaart wit, 1-C opdruk
| Colour: | Klantenontwerp |
|---|---|
| Brand: | ecotaste |
| Customs Tariff Number: | 70179000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 204mm |
| Length: | 38mm |
| Production time: | 28 working days after final approval |
| Weight: | 25g |
| Width: | 14mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login