ecotaste - Drinkrietjes doos 50 glazen gekleurd
| Unitprice without imprint | €44.50 |
|---|---|
| Net total: | €445.00 |
| Gross total: | €538.45 |
Set bestaande uit:
- 50 gekleurde glazen rietjes (30 kleuren om uit te kiezen), gemaakt van soda-kalk silicaatglas
- 1 reinigingsborsteltje
- Logo gegraveerd op koker
verpakt in bruine of witte kartonnen doos
| Colour: | Klantenontwerp |
|---|---|
| Brand: | ecotaste |
| Customs Tariff Number: | 70179000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 35mm |
| Length: | 235mm |
| Production time: | 28 working days after final approval |
| Weight: | 680g |
| Width: | 115mm |
| Categorys: | Food & Beverages |
Login